GBA POLSKAMłodszy Specjalista ds. kosmetyków / Specjalista ds. kosmetykówPraca

Jeżeli jesteście zainteresowani stanowiskiem pracy, aplikujcie!

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego kierunkowego: chemia, chemia kosmetyczna, biotechnologia, kosmetologia, inżynieria chemiczna, technologia żywności lub pokrewne;
  • Sumienności, dokładności, odpowiedzialności w realizowaniu powierzonych zadań;
  • Wysoka kultura osobista;
  • Umiejętności pracy w zespole;
  • Zdolności interpersonalnych i organizacyjnych;
  • Języka angielskiego na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie;
  • Znajomość aktualnych przepisów prawnych dot. badań kosmetyków będzie dodatkowym atutem.

Główne zadania osoby na tym stanowisku to:

  • Przyjmowanie i analizowanie zleceń od Klientów;
  • Zapewnienie odpowiedniego poziomu merytorycznego obsługi, ustalanie z klientem zakresu badań i doradztwo w nawiązaniu do odpowiednich przepisów prawnych;
  • Informowanie o etapie realizacji zleceń, możliwych opóźnieniach w wydaniu wyników;
  • Wystawianie dokumentów w systemie informatycznym;
  • Nadzór nad prawidłową realizacją zleceń;
  • Generowanie i wysyłanie sprawozdań z badań;
  • Współpraca z Działem Handlowym oraz kierownictwem poszczególnych działów w zakresie obsługi klienta i realizacji zleceń.

Wybranej osobie oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie;
  • Umowę o pracę na pełny etat;
  • Ciekawą pracę w ambitnym zespole;
  • Szerokie perspektywy rozwoju;
  • Pakiet benefitów (dofinansowanie do karty sportowej i prywatnej opieki medycznej).
GBA - żywność - badania fizykochemiczne

O firmie

GBA POLSKA sp. z o.o. Member of GBA GROUP od ponad 20 lat jest rzetelnym i wiarygodnym partnerem w obszarze badań laboratoryjnych żywności, środowiska i kosmetyków. Z początkiem 2021 r. staliśmy się częścią GBA GROUP, europejskiej sieci laboratoriów badawczych.

Wieloletnie doświadczenie połączone z regularnym podnoszeniem kwalifikacji, nieustanne inwestowanie w najnowszą technologię i najwyższy standard metod analitycznych sprawia, że GBA POLSKA to synonim skuteczności i najwyższej jakości.

GBA POLSKA Sp. z o.o.
ul. Mochtyńska 65
03-289 Warszawa

    Załącz CV

    Załącz list motywacyjny

    Poprzez kliknięcie w przycisk aplikowania wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb aktualnej rekrutacji (zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016)).