GBA POLSKAManager Sprzedaży lub Starszy Specjalista ds. Sprzedaży Segmentu FOODPraca

Jeżeli jesteście zainteresowani stanowiskiem pracy, aplikujcie!

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenie wyższe z zakresu: technologii żywności, chemii, biologii lub pokrewne;
  • Wymagane doświadczenie zawodowe w branży spożywczej/laboratoryjnej;
  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych (prawo jazdy kat. B);
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku Doradcy Handlowego lub w Biurze Obsługi Klienta;
  • Wysoka orientacja na realizację celów oraz bardzo dobra organizacja pracy własnej;
  • Samodzielność, systematyczność oraz umiejętność pracy pod presją czasu;
  • Wysoka kultura osobista oraz umiejętność pracy w zespole.

Główne zadania osoby na tym stanowisku to:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz rozwijanie współpracy z obecnymi;
  • Prezentowanie oferty GBA Polska i doradztwo w zakresie usług laboratoryjnych;
  • Przygotowywanie ofert handlowych i prowadzenie negocjacji z klientami;
  • Budowanie długotrwałych relacji z klientami;
  • Raportowanie prowadzonych działań handlowych;
  • Monitorowanie rynku i działań konkurencji;
  • Reprezentowanie firmy na targach branżowych i spotkaniach biznesowych;
  • Współpraca z innymi działami organizacji w celu zapewnienia najwyższej jakości oferowanych usług;
  • Analiza i monitorowanie wyników sprzedaży, wyciąganie wniosków oraz wdrażanie nowych rozwiązań w celu poprawy efektywności prowadzonych działań.

Wybranej osobie oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia zawodowego, częściowo zależne od osiąganych efektów;
  • Samochód służbowy;
  • Pracę zdalną;
  • Pracę w dynamicznym i doświadczonym zespole profesjonalistów.
GBA - żywność - badania fizykochemiczne

O firmie

GBA POLSKA sp. z o.o. Member of GBA GROUP od ponad 20 lat jest rzetelnym i wiarygodnym partnerem w obszarze badań laboratoryjnych żywności, środowiska i kosmetyków. Z początkiem 2021 r. staliśmy się częścią GBA GROUP, europejskiej sieci laboratoriów badawczych.

Wieloletnie doświadczenie połączone z regularnym podnoszeniem kwalifikacji, nieustanne inwestowanie w najnowszą technologię i najwyższy standard metod analitycznych sprawia, że GBA POLSKA to synonim skuteczności i najwyższej jakości.

GBA POLSKA Sp. z o.o.
ul. Mochtyńska 65
03-289 Warszawa

    Załącz CV

    Załącz list motywacyjny

    Poprzez kliknięcie w przycisk aplikowania wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb aktualnej rekrutacji (zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016)).